Nasz Obiekt

Centrum Wspinaczkowe Flash to jedyne takie miejsce w Białymstoku oferujące zarówno wspinanie, dużo dobrej zabawy, treningi dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych, urodziny dla dużych i małych.

 

Dodatkowo możecie z nami odkrywać świat na wspólnych wyjazdach wspinaczkowych w skałkach, górach oraz uczestniczyć w zawodach wspinaczkowych w Polsce i za granicą.

 

Jest to miejsce pełne pasji i domowej atmosfery gdzie całe rodziny mogą spędzić wspólnie czas. Mnóstwo ścianek (ponad 400 m2) i zawsze ponad 150 tras wspinaczkowych na każdy poziom zaawansowania, kawiarnia z pyszną kawą i grami planszowymi a także łazienki, szatnie i prysznic.

 

U nas możesz zmierzyć się z wysokością, sprawdzić swoje sportowe umiejętności i stale je doskonalić.

Galeria

flash.wspinanie.pl galeria Nasz Obiekt
zobacz więcej
flash.wspinanie.pl galeria Nasz Obiekt
flash.wspinanie.pl galeria Nasz Obiekt
flash.wspinanie.pl cennik

OFERTA


zobacz wiecej

Oferta

Centrum Wspinaczkowe Flash to przede wszystkim usługi wspinaczkowe, które prowadzimy na niezłym poziomie. 

 

Z nami masz możliwość zorganizowania niezapomnianej imprezy urodzinowej z motywem wspinaczkowym a także możesz zapisać dziecko (lub siebie) na sekcję wspinaczkową albo przyjdź kiedy Ci wygodnie.

Flash to

flash.wspinanie.pl polecenia

Bardzo się cieszę, że takie miejsca jeszcze na świecie istnieją. Pełen profesjonalizm, uśmiech i motywacja ze strony trenerów są niesamowite. Wspaniały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu i przekraczanie własnych granic :)

flash.wspinanie.pl polecenia
Alicja Bilska
flash.wspinanie.pl polecenia

Super ekipa, pomoże, doradzi, rewelacyjne miejsce na spędzenie wolnego czasu :)

flash.wspinanie.pl polecenia
Piotrek Bruszewski